KONST / Litografier / Färglitografi 14609522
nr 1460 9522
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 18/25, marin. Färglitografi, bildmått: 16x13, yttermått inklusive ram: 30x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:55:07
9/4 19:23:57
300 kr
11/4 19:45:00
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson